OBRAZEM: Tisíce růží kvetou v lidickém sadu

OBRAZEM: Tisíce růží kvetou v lidickém saduLidice - Iniciativa k založení lidického růžového sadu vznikla v Anglii, kde 10. června 1954 vystoupil s touto myšlenkou spolek Lidice budou žít, jehož předsedou byl Sir Barnett Stross, poslanec britského parlamentu.

24. 7. 2017 Zobrazit více

Mexičanka Edna Gómez Ruiz se stala čestnou občankou Lidic (Kladenský deník)

Mexičanka Edna Gómez Ruiz se stala čestnou občankou Lidic (Kladenský deník)Lidice /FOTOGALERIE/ - Obřadní síň Obecního úřadu Lidice se zaplnila až do posledního místečka. Všichni zúčastnění sledovali slavnostní předání čestného občanství mexické občance Edně Gómez Ruiz.

Z Kladna do Lidic se běželo pro radost

Lidice - Desítky běžců, koloběžkářů i hendikepovaných sportovců se v sobotu postavilo na start už pátého ročníku tradičního Běhu míru Kladno - Lidice.

19. 6. 2017 Zobrazit více

Národní pouť do Lidic.

Archiv ČT / Před sedmdesáti lety – rok 1947

14. 2. 2017 Zobrazit méně

V LIDICÍCH NENÍ PROBLÉM STRÁVIT CELÝ DEN, ŘÍKÁ STAROSTKA VERONIKA KELLEROVÁ

V LIDICÍCH NENÍ PROBLÉM STRÁVIT CELÝ DEN, ŘÍKÁ STAROSTKA VERONIKA KELLEROVÁStarostka Lidic Veronika Kellerová má k obci i její smutné minulosti silný vztah. Její babička byla jednou z Lidických žen. Slyšela už mnoho historek. “V Lidicích není problém strávit celý den a návštěvníci se tu nudit nebudou,” ř

31. 1. 2017 Zobrazit více

Letitý boj o spoluautorství soch lidických dětí sochař Hampl vyhrál

Letitý boj o spoluautorství soch lidických dětí sochař Hampl vyhrálPraha – Pravda vítězí, ale dá to fušku. Těmito slovy kvitoval v úterý sochař Jiří Hampl verdikt Vrchního soudu v Praze, kterým se po letech sporů dočkal uznání: odvolací senát kývl na stanovisko středočeského krajského soudu, kte

21. 9. 2016 Zobrazit více

FOTO: Lidický pohár vyhráli žáci TuchlovicLidice - Vítězem nejstaršího žákovského turnaje na Kladensku - Lidického poháru, se letos stali hráči Tuchlovic. Na druhém místě se umístil Brandýsek a třetí pak byl Zichovec.