Mateřské centrum Lidice zve na listopadové a prosincové akce

Mateřské centrum Lidice zve na listopadové a prosincové akcePozvánka MC Lidičky

Vážení přátelé MC Lidičky,

do konce roku zbývají necelé dva měsíce a my máme naplánované všechny akce. Dovolte nám, abychom vás na ně prostřednictvím tohoto emailu pozvali.

Posvícenská zábava v Lidicích - sobota 10. 11. od 19:00 hod. - restaurace Galerie Lidice

Přijďte se seznámit, zatančit si a pobavit se. K tanci a poslechu hraje Premium Band. Také pro Vás opět připravujeme bohatou tombolu. Vstupné 100 Kč. Předprodej vstupenek od 1. 11. 2018 v kanceláři OÚ Lidice.

Výtvarná dílna pro děti i dospělé – výroba adventních věnců a dekorací - sobota 1. 12. od 14:00 hod. v MC Lidičky

Zveme všechny tvořivé děti i dospělé na vánoční tvoření pod vedením profesionální aranžérky Hanky. Přijďte si vlastnoručně vyrobit adventní věnec, věnec na dveře, svícínek nebo jinou vánoční dekoraci. Veškerý materiál pro výrobu a zdobení bude k dispozici na místě nebo můžete využít i své vlastní ozdoby. Cena Vašeho výrobku bude stanovena dle použitého materiálu a ozdob přímo na místě.

V případě vašeho zájmu je nutná rezervace nejpozději do 25. 11. 2018 a to prostřednictvím on-line registračního formuláře ZDE.

Mikulášská besídka pod širým nebem -  pátek 7. 12. od 17:00 hod. - park na návsi v Lidicích

O průběhu a přesném programu akce Vás budeme informovat během listopadu, kdy obdržíte do svých schránek letáček. Všechny potřebné informace včetně přihlašovacího formuláře najdete také na www.mclidicky.cz.

Aby měl Mikuláš dost balíčků pro všechny děti, je nutné se na akci přihlásit do 3. 12. 2018 prostřednictvím on-line formuláře ZDE

Vstupné je 90 Kč (přibližně v této hodnotě obdrží každé předem přihlášené dítě mikulášský balíček). Pro dospělé budeme pro zahřátí podávat svařák, pro děti čaj.

Krásný den!

za MC Lidičky Irena Přibylová

2. 11. 2018 Zobrazit méně

Alej roku 2018 - soutěž. Podpoříte tu naši "Lidickou lipovou"?

Alej roku 2018 - soutěž. Podpoříte tu naši "Lidickou lipovou"?Výzva k hlasování v soutěži Arniky

31. 10. 2018 Zobrazit více

Letiště Praha - aktuální informace

Letiště Praha - aktuální informaceInformace pro občany

25. 10. 2018 Zobrazit více

Víceúčelové hřiště a jeho provoz

Víceúčelové hřiště a jeho provozInformace pro občany

11. 10. 2018 Zobrazit více

Poděkování voličům

Poděkování voličůmSlovo starostky obce

9. 10. 2018 Zobrazit více

Právě vychází Lidický zpravodaj - 10 / 2018

Právě vychází  Lidický zpravodaj - 10 / 2018Reporty, avíza na akce a informace z Vaší obce!

9. 10. 2018 Zobrazit více

Volby do zastupitelstev obcí 2018 / Lidice

Volby do zastupitelstev obcí 2018 / LidiceKonečné výsledky + zápis o výsledku

6. 10. 2018 Zobrazit více