Dnes je neděle, 25. 6. 2017, 15:59:12

Počasí dnes:

25. 6. 2017

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, k večeru na JV až oblačno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 27 až 31°C, na JV kolem 33°C. Noční teploty 16 až 12°C.

Andrej Babiš navštívil Lidice

Andrej Babiš navštívil Lidicereportáž, foto, video

6. 2. 2017 Zobrazit více

Nový kontejner na tříděný odpad - KOVY

Nový kontejner na tříděný odpad - KOVYInformace pro občany

Vážení občané,

v obci byl instalován nový kontejner na tříděný odpad, má šedou barvu a je určen pro ukládání kovů.

Kontejner - kovy

Umístěn byl k dalším kontejnerům na stanoviště za bránu mezi areálem Mateřské školy a nákupním centrem.

kontejnery

Věříme, že tuto službu oceníte, současně ale prosíme o striktní dodržování instrukcí, ukládání jen určeného odpadu a velikosti, která umožní odpad uložit dovnitř do kontejneru.

kovy popis

Pokud je kontejner plný, není možné odpad ukládat vedle kontejneru, ale je nutno vyčkat na jeho vyprázdnění a uložit odpad později. Buďte prosím ohleduplní ke svému okolí, udržujte místo okolo kontejnerů v čistotě. Toto platí obecně pro všechny odpady a kontejnery.

Současně avizujeme, že v brzké době bude instalován další užitečný kontejner, speciální nádoba na ukládání vypotřebovaných kuchyňských olejů.

Budeme Vás včas informovat.

Bohumil Kučera / OÚ Lidice

4. 2. 2017 Zobrazit méně

Rozsvícení vánočního stromu v Lidicích 2016

Rozsvícení vánočního stromu v Lidicích 2016Foto a videoreportáž z 2. prosince 2016

10. 12. 2016 Zobrazit více

Aktuální informace pro sezónu 2017 pro rybáře !

Informace pro členy MO ČRS Lidice

15. 11. 2016 Zobrazit více