MC LIDIČKY - informace a pozvánky na duben 2017

MC LIDIČKY - informace a pozvánky na duben 2017Využijte možností mateřského centra v naší obci

31. 3. 2017 Zobrazit více

Buštěhrad varuje před Poláky.

Varování před nepoctivci.

28. 3. 2017 Zobrazit více

Užili jsme si pochoutek ze "sousedské zabíjačky".

Užili jsme si pochoutek ze "sousedské zabíjačky".reportáž + odkaz na fotogalerii

20. 3. 2017 Zobrazit více

Autor knihy "Holocaust, Genocida a právo" profesor Michael J. Bazyler navštívil Lidice

Autor knihy "Holocaust, Genocida a právo" profesor Michael J. Bazyler navštívil LidiceNa titulní straně jeho knihy je totiž fotografie patnáctileté Marie Doležalové - Šupíkové z roku 1947, jak skládá přísahu před soudem v Německu u Norimberského procesu ...

11. 3. 2017 Zobrazit více

Andrej Babiš navštívil Lidice

Andrej Babiš navštívil Lidicereportáž, foto, video

6. 2. 2017 Zobrazit více

Nový kontejner na tříděný odpad - KOVY

Nový kontejner na tříděný odpad - KOVYInformace pro občany

Vážení občané,

v obci byl instalován nový kontejner na tříděný odpad, má šedou barvu a je určen pro ukládání kovů.

Kontejner - kovy

Umístěn byl k dalším kontejnerům na stanoviště za bránu mezi areálem Mateřské školy a nákupním centrem.

kontejnery

Věříme, že tuto službu oceníte, současně ale prosíme o striktní dodržování instrukcí, ukládání jen určeného odpadu a velikosti, která umožní odpad uložit dovnitř do kontejneru.

kovy popis

Pokud je kontejner plný, není možné odpad ukládat vedle kontejneru, ale je nutno vyčkat na jeho vyprázdnění a uložit odpad později. Buďte prosím ohleduplní ke svému okolí, udržujte místo okolo kontejnerů v čistotě. Toto platí obecně pro všechny odpady a kontejnery.

Současně avizujeme, že v brzké době bude instalován další užitečný kontejner, speciální nádoba na ukládání vypotřebovaných kuchyňských olejů.

Budeme Vás včas informovat.

Bohumil Kučera / OÚ Lidice

4. 2. 2017 Zobrazit méně