Dnes je středa, 13. 12. 2017, 0:35:12

Počasí dnes:

13. 12. 2017

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, v Čechách od 600m srážky sněhové. Denní teploty 4 až 8°C, na východě zpočátku až 11°C, během odpoledne od západu ochlazování. Noční teploty 2 až -2°C.

Buštěhrad varuje před Poláky.

Varování před nepoctivci.

28. 3. 2017 Zobrazit více

Užili jsme si pochoutek ze "sousedské zabíjačky".

Užili jsme si pochoutek ze "sousedské zabíjačky".reportáž + odkaz na fotogalerii

20. 3. 2017 Zobrazit více

Autor knihy "Holocaust, Genocida a právo" profesor Michael J. Bazyler navštívil Lidice

Autor knihy "Holocaust, Genocida a právo" profesor Michael J. Bazyler navštívil LidiceNa titulní straně jeho knihy je totiž fotografie patnáctileté Marie Doležalové - Šupíkové z roku 1947, jak skládá přísahu před soudem v Německu u Norimberského procesu ...

11. 3. 2017 Zobrazit více

Andrej Babiš navštívil Lidice

Andrej Babiš navštívil Lidicereportáž, foto, video

6. 2. 2017 Zobrazit více

Nový kontejner na tříděný odpad - KOVY

Nový kontejner na tříděný odpad - KOVYInformace pro občany

Vážení občané,

v obci byl instalován nový kontejner na tříděný odpad, má šedou barvu a je určen pro ukládání kovů.

Kontejner - kovy

Umístěn byl k dalším kontejnerům na stanoviště za bránu mezi areálem Mateřské školy a nákupním centrem.

kontejnery

Věříme, že tuto službu oceníte, současně ale prosíme o striktní dodržování instrukcí, ukládání jen určeného odpadu a velikosti, která umožní odpad uložit dovnitř do kontejneru.

kovy popis

Pokud je kontejner plný, není možné odpad ukládat vedle kontejneru, ale je nutno vyčkat na jeho vyprázdnění a uložit odpad později. Buďte prosím ohleduplní ke svému okolí, udržujte místo okolo kontejnerů v čistotě. Toto platí obecně pro všechny odpady a kontejnery.

Současně avizujeme, že v brzké době bude instalován další užitečný kontejner, speciální nádoba na ukládání vypotřebovaných kuchyňských olejů.

Budeme Vás včas informovat.

Bohumil Kučera / OÚ Lidice

4. 2. 2017 Zobrazit méně