WORKSHOP ZDRAVÁ STRAVA se konal v MŠ Lidice

Reportáž o zajímavém semináři

11. 4. 2017 Zobrazit více

ROPID - Informace k plánované dopravní integraci obce LIDICE

ROPID - Informace k plánované dopravní integraci obce LIDICENávrh řešení na informaci a případné diskusi

10. 4. 2017 Zobrazit více

Buštěhrad varuje před Poláky.

Varování před nepoctivci.

28. 3. 2017 Zobrazit více

Užili jsme si pochoutek ze "sousedské zabíjačky".

Užili jsme si pochoutek ze "sousedské zabíjačky".reportáž + odkaz na fotogalerii

20. 3. 2017 Zobrazit více

Autor knihy "Holocaust, Genocida a právo" profesor Michael J. Bazyler navštívil Lidice

Autor knihy "Holocaust, Genocida a právo" profesor Michael J. Bazyler navštívil LidiceNa titulní straně jeho knihy je totiž fotografie patnáctileté Marie Doležalové - Šupíkové z roku 1947, jak skládá přísahu před soudem v Německu u Norimberského procesu ...

11. 3. 2017 Zobrazit více

Nový kontejner na ukládání "olejů a tuků z domácnosti" je k dispozici

Nový kontejner na ukládání "olejů a tuků z domácnosti" je k dispoziciInformace pro občany

Vážení občané,

v obci Lidice byl instalován očekávaný KONTEJNER NA UKLÁDÁNÍ OLEJŮ A TUKŮ Z DOMÁCNOSTÍ (POZOR nikoliv ale PRŮMYSLOVÝCH A MOTOROVÝCH OLEJŮ, ty lze odložit do nebezpečného odpadu 3x ročně viz. Odvoz nebezpečného a velkoobjemového odpadu v roce 2017 ).

Nádoby na ukládání kovů a oleje

Umístěn byl k dalším kontejnerům na stanoviště za bránu mezi areálem Mateřské školy a nákupním centrem.

Věříme, že tuto službu oceníte, současně ale prosíme o striktní dodržování instrukcí, ukládání jen určeného odpadu dle instrukcí níže!

Instrukce - olejeDovolíme si Vás opravdu velmi důrazně požádat, abyste kontejner dle návodu využívali a v žádném případě nevylévali oleje (ani z domácností a motorové už vůbec ne!) do kanalizace, způsobuje to velké problémy a též se vystavujete riziku možného postihu, zdroj a místo vypuštění olejů do kanalizačního prostoru je identifikovatelné!

Problematikou se zabývají vybrané odkazy níže.

Děkujeme za pochopení.

Bohumil Kučera / OZ Lidice