Dnes je neděle, 25. 6. 2017, 16:03:04

Počasí dnes:

25. 6. 2017

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, k večeru na JV až oblačno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 27 až 31°C, na JV kolem 33°C. Noční teploty 16 až 12°C.

WORKSHOP ZDRAVÁ STRAVA se konal v MŠ Lidice

Reportáž o zajímavém semináři

11. 4. 2017 Zobrazit více

ROPID - Informace k plánované dopravní integraci obce LIDICE

ROPID - Informace k plánované dopravní integraci obce LIDICENávrh řešení na informaci a případné diskusi

10. 4. 2017 Zobrazit více

Buštěhrad varuje před Poláky.

Varování před nepoctivci.

28. 3. 2017 Zobrazit více

Užili jsme si pochoutek ze "sousedské zabíjačky".

Užili jsme si pochoutek ze "sousedské zabíjačky".reportáž + odkaz na fotogalerii

Dne 4. 3. 2017 na hřišti se uskutečnila další, v pořadí druhá sousedská zabijačka. Věřím, že jste si všichni na výborných zabijačkových pochoutkách pana Miloslava Hanzlíka a Petra Vaňhy  pochutnali a kdo vydržel, mohl si  zazpívat a zatančit  společně s kapelou při českých národních písničkách. Veselou atmosféru celého slunečného dne si můžete připomenou na fotkách od pana Zdeňka  Novotného.

Také bych chtěla  především poděkovat všem dobrovolníkům, kteří se této akce zúčastnili, protože bez jejich pomoci při špejlování, udržování ohně, máčení a ždímání housky, loupání několika kil česneku, cibule, krájení obrovského množství masa a jiných důležitých a nutných prací by se zabijačka nemohla uskutečnit.  Naše společné poděkování patří i výborným lidickým kuchařkám, které přinesli jako protiváhu zabijačce skvělé buchty a koláče, jmenovitě paní  Markétě Kaufmanové, Lucii Novotné, Margit Řádkové, Ladislavě Šilhové, Janě Jarošové a Hance Tykalové. a nesmím zapomenout poděkovat  paní Slávce Kopecké za krásné knihy, které jsme za naši práci,  od ní obdrželi.
.

Doufejme, že další ročník se opět uskuteční a povede a kdo budete mít zájem se k nám připojit, jste vítáni.

Prohlédněte si fotoreportáž na odkazu ZDE

Text: Veronika Kellerová
Foto: Zdeněk Novotný

20. 3. 2017 Zobrazit méně