Dnes je středa, 13. 12. 2017, 0:37:46

Počasí dnes:

13. 12. 2017

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, v Čechách od 600m srážky sněhové. Denní teploty 4 až 8°C, na východě zpočátku až 11°C, během odpoledne od západu ochlazování. Noční teploty 2 až -2°C.

První poznatky z integrace dopravy na Kladensku

První poznatky z integrace dopravy na Kladensku(společná tisková zpráva ROPID a IDSK, 30. 8. 2017)

30. 8. 2017 Zobrazit více

Na 70. výročí položení základního kamene "nových" Lidic se připravují i přátelé a příznivci ve Stoke-on-Trentu

Na 70. výročí položení základního kamene "nových" Lidic se připravují i přátelé a příznivci ve Stoke-on-TrentuZajímavost a informace

Níže si můžete prohlédnout fotografie originálních upomínkových předmětů, které mají v Stoke-on-Trentu připravené na oslavy 70. výročí položení základního kamene obnovené obce Lidice.

...

Více o Siru Barnettu Strossovi a městu Stoke-on-Trent si může přečíst v přehledném a faktickém příspěvku ZDE (Zdroj: https://cs.wikipedia.org)

Za fotografie děkujeme paní Zdeně Kotkové

(bk)