Víceúčelové hřiště a jeho provoz

Víceúčelové hřiště a jeho provozInformace pro občany

11. 10. 2018 Zobrazit více

Poděkování voličům

Poděkování voličůmSlovo starostky obce

Vážení spoluobčané,

ráda bych vám touto cestou jménem svým i jménem zastupitelů naší obce poděkovala za zodpovědný přístup k letošním komunálním volbám a za vaši  výraznou podporu. Vaše hlasy jsou pro nás zavazující a budeme se všichni snažit, abychom vás ve své práci nezklamali a napomohli k uskutečnění cílů a přání, které jste svou volbou do našich rukou vložili.

Zároveň bych chtěla poděkovat všem našim zastupitelům za jejich práci ve prospěch obce v minulém volebním období a za jejich rozhodnutí  pokračovat i v nastávajícím volebním období.

Veronika Kellerová - starostka

9. 10. 2018 Zobrazit méně

Právě vychází Lidický zpravodaj - 10 / 2018

Právě vychází  Lidický zpravodaj - 10 / 2018Reporty, avíza na akce a informace z Vaší obce!

9. 10. 2018 Zobrazit více

Volby do zastupitelstev obcí 2018 / Lidice

Volby do zastupitelstev obcí 2018 / LidiceKonečné výsledky + zápis o výsledku

6. 10. 2018 Zobrazit více