Pan Andreas Höhne, místostarosta Berlína-Reinickendorf, navštívil 21.4.2011 LidicePana Höhne na radnici přivítala starostka Veronika Kellerová, zastupitelé...

21. 4. 2011 Zobrazit více

Poděkování lidickým spoluobčanům - 9. dubna 2011

Poděkování lidickým spoluobčanům - 9. dubna 2011Smyslem tohoto svátečního odpoledne, bylo vyjádření uznání, díků a úcty nejstarším občanům, kteří v minulosti svou prací a nezištnou činností příspívali a k přátelské atmosféře ve vesnici, protože si uvědomujeme, že život

18. 4. 2011 Zobrazit více

Chcete si snadno ověřit vlastnictví pozemku či nemovitosti?

Chcete si snadno ověřit vlastnictví pozemku či nemovitosti?Využijte skvěle vyvedeného webu Státní správy zeměměřičství a katastru s možností získat či si ověřit informace a vlastnictví.

Nahlížení do katastru nemovitostí

Aplikace umožňuje získávat některé vybrané údaje týkající se vlastnictví parcel, staveb a jednotek (bytů nebo nebytových prostor), evidovaných v  katastru nemovitostí a dále informace o stavu řízení založených na katastrálním pracovišti pro účely zápisu vlastnických a jiných práv oprávněných subjektů k nemovitostem v České republice, nebo pro účely potvrzování geometrických plánů.

Na rozdíl od Dálkového přístupu do KN je Nahlížení do KN volně přístupné všem uživatelům internetu, nevyžaduje žádnou registraci a je bezplatné.

(úvodní text převzat z webu http://nahlizenidokn.cuzk.cz/ )

Aplikace v náhledu umožňuje praktickým a intuitivním způsobem ovládat nahlížení. Lze zvětšovat, posouvat, kliknout na pozemek či nemovitost a ověřit si její vlastnictví.

A mnoho dalších informací (měření plochy, vzdáleností, gps souřadnice vybraného bodu...)

Hlavní odkaz na web je trvale vložen do sekce ODKAZY.

Přímý odkaz na katastrální mapku s centrováním na LIDICE okolím ZDE

Přímý odkaz na ortofoto mapku s centrováním na LIDICE a okolím ZDE

-bk-

14. 4. 2011 Zobrazit méně

Lidická obřadní síň zažila vyjímečnou svatbu. Diamantovou!

Lidická obřadní síň zažila vyjímečnou svatbu. Diamantovou!V příspěvku malý report z diamantové svatby manželů Jaroslavy a Čestmíra Skleničkových.

11. 4. 2011 Zobrazit více

Mateřské centrum LIDIČKY zahájilo svoji činnost !!!

Mateřské centrum LIDIČKY zahájilo svoji činnost !!!MC LIDIČKY představilo svůj web a program. Rodiče, připojte se pro rozvoj a zábavu Vašich dětí!

8. 4. 2011 Zobrazit více

Doplňovací volby do Senátu Parlamentu ČR konané dne 18.-19. a  25.-26.3. 2011

Výsledky 2. kola jsou sečteny. Senátorem se stane Mgr. Jiří Dientsbier.

26. 3. 2011 Zobrazit více

Informační schůzka pro občany. Téma: Lidická alej.

Koná se v úterý 22.3.2011 od 16 hodin v budově OU Lidice

18. 3. 2011 Zobrazit více

Sčítání lidu, domů a bytů 2011

Sčítání lidu, domů a bytů 2011Informace, harmonogram (26.2. - 20.4.2011), odkazy. Věnujte jim, prosíme, svoji pozornost.

3. 2. 2011 Zobrazit více

ZAJÍMAVOST: Zpravodaj OU Lidice číslo 1, ročník 1 (srpen 1995)

ZAJÍMAVOST: Zpravodaj OU Lidice číslo 1, ročník 1 (srpen 1995)Zcela náhodou jsem v archivu objevil jeden starý Zpravodaj ..., a on to byl ten úplně první jenž v Lidicích vznikl!

1. 2. 2011 Zobrazit více

Šachový velmistr Anatolij Karpov přijal pozvání zastupitelů obce Lidice /FOTO/

Šachový velmistr Anatolij Karpov přijal pozvání zastupitelů obce Lidice /FOTO/Po ukončení šachové simultánky navštívil pan Anatolij Karpov obecní úřad naší obce

24. 1. 2011 Zobrazit více