Knihovna Lidice stále uzavřena, ale přesto Vám knihy může zprostředkovat

Informace pro čtenáře

Vážení čtenáři,

dovolujeme si Vás informovat, že Veřejná knihovna Lidice zůstává i nadále až do odvolání uzavřena. Přerušení provozu vynucené vládním opatřením proti šíření koronaviru jsme se snažili využít ke generálnímu úklidu a provedení nezbytných oprav. I nyní po uvolnění zmíněného opatření pokračuje v lidické knihovně oprava elektrických rozvodů, a tak je náš knižní fond pečlivě zabalen a bezpečně uskladněn. O plánovaném termínu otevření knihovny Vás budeme včas informovat.

Během tohoto období však již můžeme všem čtenářům zprostředkovat v rámci meziknihovní výpůjční služby výpůjčku knih z fondu Středočeské vědecké knihovny v Kladně (SVK). Jak na to? Kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese knihovna.lidice@email.cz a uveďte, o jaké knihy máte zájem (ať už konkrétní tituly nebo obecně žánr, autora apod.). Knihy se pro Vás budeme snažit s přihlédnutím na jejich dostupnost v kladenské knihovně zajistit a následně se s Vámi individuálně domluvíme na předání - knihy doručíme až k Vám. Služba je pro registrované čtenáře Veřejné knihovny Lidice zdarma. Fond SVK je velmi rozsáhlý a s jeho pomocí tedy dobu oprav prostor naší knihovny jistě přečkáme - každý zájemce bude mít nepochybně co číst. Pokud Vás nabídka oslovila, neváhejte se tedy s námi spojit!

Všem čtenářům i občanům přejeme klidné jarní dny, pevné zdraví a pokud možno dobrou náladu podpořenou třeba i nějakou pěknou knihouJ

Jiří Černý, Veřejná knihovna Lidice

Vytvořeno: 29. 4. 2020