Obec Lidice přivítala dvě nové "občanky"

reportáž

Ve čtvrtek 7. června 2018 proběhlo na OÚ Lidice slavnostní přivítání dalších našich nových občánků, či přesněji občanek.

Vítání

Slečnu Gábinku doprovodili rodiče, manželé Lenka a Jan Škvorovi, malou Helenku zase maminka Veronika Kučerová a táta Tomáš Kühnel.

Vítání

Jak je již tradicí o příjemnou atmosféru se postaraly svým zpěvem a přednesem básniček milé děti z naší mateřské školky.

Vítání

Jako obvykle k malým občánkům, rodičům i příbuzným promluvila starostka obce paní Veronika Kellerová. Obě holčičky Gábinka i Helenka si vyzkoušely naši obecní kolíbku.

Vítání

Gábinka jí otestovala, ale bylo jasné, že doma má lepší. Helenka zase jako na povel při zpěvu dětí, při písni "Když jde malý bobr spát" ... usnula a co se jí zdálo se asi nedozvíme, ale ze spánku se usmívala.Vítání

A také dostaly slavnostní listy podepsané doprovodem.

VítáníVítání

Přejeme dětem i jejich rodičům ať se jim v Lidicích líbí a ať je jejich život plný radosti.

VítáníVítáníVítáníText, foto: Bohumil Kučera

Vytvořeno: 9. 6. 2018