Poděkování a povzbuzení v nelehkém období virové epidemie

Slovo k občanům

Vážení spoluobčané,

chtěli bychom Vám poděkovat za vzájemnou pomoc, ohleduplnost, solidaritu i ukázněnost v nelehké době ohrožení koronavirem způsobujícím nevyzpytatelnou nemoc COVID-19.

Děkujeme za nezištnou výrobu a poskytnutí roušek (akci rozvinula zejména paní Vondrušková, ale i dalším).

K tématu, pokud by někomu přebývaly tkalouny či gumičky, a chtěl je věnovat, tak prosíme paní starostce, předá dále.

Mnoho z Vám se také zajímá o naše seniory, chce pomoci s nákupy například.

Skvělé gesto úspěšné lidické spisovatelky a nakladatelky paní Slávky Kopecké našim starším spoluobčanům jim ukrátí chvilky nuceného pobytu doma. Ke "kafíčku" si mohou přečíst věnovanou kniku. Tu distribuovali v minulých dnech zastupitelé, až na výjimky se podařilo doručit. Sousedy jsme povzbudili a vyměnili si pár vět na situaci, bylo cítit, že jsou potěšeni a za to jsme moc rádi.

Lépe to asi popsali a komentovali v Kladenském deníku - článek ZDE (též děkujeme).

Pevné zdraví a dobrou náladu Vám všem, zvládneme to, jak to jen nejlépe půjde, s Vaší pomoci, moc si občanské sounáležitosti (která vůbec není samozřejmá a všude) vážíme!

Za zastupitele Bohumil Kučera

Vytvořeno: 20. 3. 2020