Děti z MŠ Lidice a Junáci z Buštěhradu potěšili zpěvem při rozsvícení vánočního stromu v Lidicíh

Děti z MŠ Lidice a Junáci z Buštěhradu potěšili zpěvem při rozsvícení vánočního stromu v Lidicíhfoto, video

Ani jsme se nenadáli a z listopadu je prosinec, pravý čas pro slavnostní rozsvícení našeho, lidického, vánočního stromu.

Svařáčkem a čajem provoněný podvečer, svíčky, klid a pohoda, jaký kontrast ke shonu a stresům z pracovního týdne, který předvánočnímu setkání občanů a návštěvníků předcházel.

Starosta obce Veronika Kellerovná tradičně rekapitulovala uplynulý rok, vzpoměla úspěchů, ale i občanů, kteří již s námi nemohou být ale samozřejmě máme radost z občánků nových. (projev je součástí videoreportu)

Starostka obce Lidice Veronika Kellerová

Následoval hlavní program v podání nacvičeného programu dětí z Mateřské školky v Lidicích, které podpořila pěvkyně Marta Hanfová, za doprovodu Martina Fily a Ondřeje Nováka.

Pěvkyně Marta Hanfová a děti z MŠ Lidice

Tomáš Skála poděkoval přítomným a vyzval ke slavnostnímu rozsvícení stromu v Malém parku. Tam měl svůj pěvecký vánoční program připravený oddíl skautů, pod vedením a za kytarového doprovodu Ondry Horkého. A většina přítomných se přidala.

Vystoupení skautů

Pohodově naladěni jsme si prohlédli nabídku stánků a hlavně došlo na prodej krásných výrobků dětí z mateřské školy. To byla dobrá investice, ty mají cenu největší.

K r á s n é    v á n o c e !

Poslechněte si ještě jednou krásné vystoupení dětí, videoreportáž ZDE

Prohlédněte si fotografie ZDE.

Text, video: Bohumil Kučera - OZ Lidice

Foto: Tomáš Kühnel

3. 12. 2017 Zobrazit méně

Základní kámen „podruhé“...

Základní kámen „podruhé“...Reportáž - 20 let od položení základního kamene Oázy

29. 10. 2017 Zobrazit více

Oáza Lidice - říjnový a listopadový program

Oáza Lidice - říjnový a listopadový programInformace, pozvánky - odkazy

24. 10. 2017 Zobrazit více

Zlodějka nechutným způsobem v Buštěhradě obrala manželský pár seniorů o 36 tisíc

Zlodějka nechutným způsobem v Buštěhradě obrala manželský pár seniorů o 36 tisícZpráva z regionu, varování pro občany. Obezřetnost je na místě.

4. 10. 2017 Zobrazit více

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA - ZMĚNY OD SOBOTY 16. 9. 2017 !!!

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA - ZMĚNY OD SOBOTY 16. 9. 2017 !!!Informace o změnách v jízdních řádech, nové jízdní řády přiloženy ke stažení či náhledu.

15. 9. 2017 Zobrazit více