Kontejner na použitý textil a hračky umístěn u Oázy

Nová možnost uložení nepotřebných oděvů, textilu či hraček od říjne 2013

Občané, v polovině října byl v Lidicích u Oázy umístěn kontejner pro ukládání použitého textilu a případně i hraček.

Respektujte prosím návod k ukládání a specifikaci použití

Jedná se o bezplatnou službu. Za umístění a následný provoz (vývoz nasbíraného
materiálu a úklid kolem) kontejnerů nic neplatíte ani Vy ani obec. Výhodou pro Vás je snížení objemu komunálního odpadu a jeho následná ekologická likvidace. Dále pak zlepšení obrazu obce v postoji k ekologii a charitě.
Do kontejnerů lze vhazovat veškerý použitý textil včetně roztrhaných hadrů, záclon, tašek i batohů. Dále i boty a dětské hračky včetně plastových.
Tyto věci jsou určené k ekologické likvidaci nebo případně k dalšímu využití jako například distribuce do rozvojových zemí nebo výroba čistících prostředků atd.
kontejner na textil  u oázy (vpravo, bílý)
Kont
kont