Mobilní rozhlas - informace k aplikaci

Pojďte s námi zlepšovat LIDICE

Vážení spoluobčanéchcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Naše obec spouští Mobilní Rozhlas, nového pomocníka pro komunikaci s občany. Chceme vás více zapojit správy obce, do kulturního a sportovního dění, umožnit efektivnější a modernější komunikaci mezi vámi a úřadem, ale také například zvýšit čistotu veřejných prostranství a rychleji a efektivněji řešit vznikající problémy v ulicích, parcích a v dalších veřejných prostorech. Chceme Vás, občany, celkově více zapojit do dění v naší obci.

Díky Mobilnímu Rozhlasu chceme vybudovat občanskou infrastrukturu založenou na kontaktních údajích získaných od lidí, kteří v Lidicích bydlí, mají zde aktivity či je pravidelně navštivují.

Budeme vám posílat informativní e-mailové a sms zprávy, vy nám zase jednoduše pošlete vaše podněty. Díky této infrastruktuře a kontaktním údajům, které obci dobrovolně poskytnete, budeme schopni zvýšit úroveň bezpečí ve městě, operativněji řešit problémy, které vás tíží, rychleji Vám předávat zprávy z úřadu a informace o obci.

Stačí se jednoduše ZDARMA zaregistrovat:

Vše je v souladu s GDPR, obecným nařízením o ochraně osobních údajů.

www.lidice.mobilnirozhlas.cz