Hokejky na pažitu 2, akci hostily Lidice

Reportáž

Poslední červnová sobota v Lidickém sportovním areálu patřila charitativní akci pořádáné hokejovým týmem Rytíři Kladno. Hráči, kteří si běžně obouvají brusle, nazuli kopačky a předvedli, že i s fotbalovým míčem to zvládají perfektně. Utkání a doprovodné akce (prodej triček, dražba dresů a sbírka) ale měly zejména pomoci Petrovi "Křépovi" Křepelkovi. Petr Křepelka s přáteli z řad hokejistů

Ten se léči z následků nešťastného nárazu na hrazení při utkání v německé hokejové lize, kdy si poranil páteř a je zatím bohužel upoutaný na invalidní vozík. Celá akce se povedla a pro Petra se vybralo téměř 140 000 Kč. Z úspěchu měla radost i naše paní starostka Veronika Kellerová, "Křépa" hrával v Kladně v mládežnických kategoriích s jejím synem Markem a za možnost mu pomoci je velmi vděčná.

Starostka obce Lidice Veronika Kellerová měla z úspěchu akce velkou radost

Starostka obce Lidice Veronika Kellerová měla z úspěchu akce velkou radost.

Tomáš Plekanec (v modrém) ukázal, že umí jak s hokejkou, tak na trávě s balónem. Vpravo ho stíhá Martin Kehar, ten patří v týmu Rytířů k největším bojovníkům.

Na fotografii zleva Jiří Kalla, ten akci moderovat, Petr Křepelka, kterému je výtěžek akce určený a Jitka Jágrová, ta je sestrou Jaromíra Jágra a mámou Jirky Kally. Pravidelně a významně charitativní akce podporuje.

Na fotografii zleva: Jiří Kalla, ten akci moderovat, Petr Křepelka, kterému je výtěžek akce určený a Jitka Jágrová, ta je sestrou Jaromíra Jágra a mámou Jirky Kally. Pravidelně a významně charitativní akce podporuje.

Křépa s kamarády

Společná fotografie hráčů a Petra Křepelky, Chybí již jen Tomáš Plekanec, který musel ihned po zápase odjet.

Reportáže včetně mnoha fotografií naleznete na odkazech:

Foto: text: Bohumil Kučera

Vytvořeno: 17. 7. 2019