Registrujte si emailový informační servis

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím e-mailů

Klfree Networks s.r.o. / hlášení poruch - kontakty

Máte-li problém s nefunkčním připojením k internetu od tohoto poskytovatele, v příspěvku jsou kontakty na helpdesk (linka pomoci)

LogoV naší obci poskytuje internet i společnost Klfree Networks s.r.o., je to servisní společnost založená Sdružením Klfree o.s.

Pokud chcete připojit, nebo zjistit informace o možnosti připojení zavolejte na 800 553 733.

Pokud máte problém se stávajícím připojením, můžete nahlásit poruchu na helpdesk 312 312 444 nebo helpdesk@klfree.com. Také zde můžete nahlásit změnu údajů, nebo se zeptat na platby a jiné administrativní záležitosti.

Důležité kontakty:

Poruchy a administrativa - nonstop