Nad Lidicemi opět září vánoční strom, období adventu začíná

reportáž

Vážení a milí spoluobčané, sousedé.

Od dnešního podvečera bude několik týdnů opět krásně zdobit zář našeho vánočného stromu nebo spíše trojstromu, ať jsme patřičně originální, naši obec. Pohnutá doba poznamenaná pandemií nás bohužel připravila o krásné sousedské setkání plné vůně čaje a svařáčku, možnosti zakoupit si vánoční ozdoby, ohřát se nad košem se žhavými uhlíky. Ale hlavně jsme si nemohli užít naplno vystoupení našich nejmenších zpěváčků z mateřské školky a jejich doprovodu i podporujících umělců. Děti to ale nevzdaly a připravily pro Vás několik krásných vánočních písní.

Ty zazněly v obecním rozhlase a pak již nastal čas rozsvícení stromu. Ale jistě si písničky všichni rádi poslechnete

v teple při čaji či svařáčku znovu a navíc, nyní to bude i s obrazem.

A kdo by z té dětské radosti neměl dobrý pocit, že?

Dětem moc děkujeme.

Ještě před písněmi jsme si mohli poslechnout tradiční projev paní starostky Veroniky Kellerové.

Projev starostky obce Veroniky Kellerové

Určitě musíme také zmínit, že manželé Svobodovi  z Oradourské ulice věnovali opravdu krásný strom městu Kladnu. Jedle ojínělá, která bude zdobit Náměstí Starosty Pavla  jistě bude důvodem k návštěvě Kladna.

Nyní ale zpět do Lidic, no není ten náš strom doslova jako vymalovaný?

Lidice 2021

Vzpomeňte o vánocích na své blízké, kteří tu s námi již nemohou být. Vzpomínky zůstanou navždy.

Mějte krásné a klidné vánoce sousedé. Mnoho krásných dárků hlavně dětem, ta jejich radost za to opravdu stojí.

A za rok se snad již sejdeme  na rozsvícení tak jak se nám to líbí, tedy pospolu a bez omezení.

Datum vložení: 26. 11. 2021 18:33
Datum poslední aktualizace: 26. 11. 2021 19:57