Poděkování voličům

Slovo starostky obce

Vážení spoluobčané,

ráda bych vám touto cestou jménem svým i jménem zastupitelů naší obce poděkovala za zodpovědný přístup k letošním komunálním volbám a za vaši  výraznou podporu. Vaše hlasy jsou pro nás zavazující a budeme se všichni snažit, abychom vás ve své práci nezklamali a napomohli k uskutečnění cílů a přání, které jste svou volbou do našich rukou vložili.

Zároveň bych chtěla poděkovat všem našim zastupitelům za jejich práci ve prospěch obce v minulém volebním období a za jejich rozhodnutí  pokračovat i v nastávajícím volebním období.

Veronika Kellerová - starostka

Vytvořeno: 9. 10. 2018